Sesja kobieca bez okazji?
A może by tak zrobić coś inaczej niż zwykle?
A może by zadbać wreszcie o siebie?
Zrobić coś nieszablonowego, wyjątkowego, coś ,co będzie zajęciem się sobą?
i może tak po prostu? bez okazji?
Bo jesteś tego warta?
Ale jeśli potrzebujesz okazji ,by zarezerwować termin sesji kobiecej to chętnie kilka podpowiem: dzień kobiet, urodziny, zdany egzamin, imieniny, okrągła rocznica, zmiana pracy, nowy etap w życiu, nadchodzącą wiosna…itd….
Na waszą prośbę jeszcze do końca marca możecie zarezerwować sesję kobiecą, a zrealizować do końca czerwca.
W twoim domu i w plenerze!📷📷📷Mam dla was specjalna ofertę!
Zadbaj, zaopiekuj się, odkryj swoje piękno!
Zaryzykuj, zrób ten krok, napisz…
Ja stworzę bezpieczna atmosferę przed obiektywem, byś mogła cieszyć się efektami tego kobiecego czasu- kadrami Twojego naturalnego piękna!
Bo jesteś ważna, potrzebna, piękna!
Spotkajmy się, byś mogła sobie o tym przypomnieć.